13,99 €

 

NİMET  ET ile ürettiğimiz Nimet Döneri Almanya ve tüm Avrupa'daki müşterilerimize  Avrupa Birliği Standartlarında ve Helal Gıda olarak sunuyoruz.

 

Besi şekli: Nimet Sucuklarında kullanılan etleri; merada yayılarak doğal beslenen danalardan elde ediyoruz. 
Avrupa’da DOĞAL BESİ / DOĞAL ET olarak tanımlanan hormonsuz bu etler; hormonlu etlere göre çok daha değerlidir.

Ürün içeriği: 

TR:   SIĞIR DÖNER KEBAP, baharatlanmış, pişirilmiş ve dondurulmuştur.

İÇERİKLERİ: Dana eti, baharatlar, otlar, buğday unu, sofra tuzu, baharat extraktı, kereviz, sarımsak, hardalsoja proteini, yumurta akı tozu, aroma, şeker, maya ekstraktı, patates nişastası ve unu, dekstroz, asitliği düzenleyici: E331, E262 , stabilizator: (E450)

DE: -RINDERHACKFLEISCH, GEWÜRZT UND VORGEGRILLT NACH KEBAB-ART, TIEFGEFROREN ZUTATEN: Rindfleisch , Gewürze und Kräuter, Weizenmehl, Salz, Gewürzextrakt, Sellerie, Knoblauch, SenfSojaproteinEiweißpulver, natürliches Aroma, Zucker, Kartoffelstärke , Kartoffelmehl, Hefeextrakt,Dextrose, Säureregulator: E331, E262 Stabilisator: (E450).

Not: 100gr pişmiş kebab elde etmek için 123gr çiğ kebab kullanılmıştır. -18 °C'den fazla olmayan bir sıcaklıkta saklayın (dondurulmus ¸ ürün). Sadece tamamen ısıtarak tüketin. Çözdükten sonra dondurmayınız.

Hinweis: 100 g dieses Produkts wurden aus 123 g Rindfleischspieß hergestellt. Bei einer Temperatur von nicht mehr als -18 °C lagern (Tiefgefrorenes Produkt). Nur vollständig durcherhitzt verzehren. Nach dem Auftauen nicht wieder einfrieren.

Kargo şekli: Nimet döneri sipariş ettiğinizde; izolasyonlu ve hijyenik özel kargo kutularıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Üretim yeri:  POLONYA

Bu Ürünle Beraber Satılan Ürünler