13,50 €
Yeni üretim teknik sebeplerden dolayı gecikmiştir. Ürünün marketimize gelişi 20 Ocak 2023 olarak planlanmıştır.

NİMET  ET ile ürettiğimiz Nimet Döneri Almanya ve tüm Avrupa'daki müşterilerimize  Avrupa Birliği Standartlarında ve Helal Gıda olarak sunuyoruz.

Yeni üretim  teknik sebeplerden dolayı gecikmiştir. Ürünün marketimize gelişi 20 Ocak 2023 olarak planlanmıştır.

Besi şekli: Nimet Sucuklarında kullanılan etleri; merada yayılarak doğal beslenen danalardan elde ediyoruz. 
Avrupa’da DOĞAL BESİ / DOĞAL ET olarak tanımlanan hormonsuz bu etler; hormonlu etlere göre çok daha değerlidir.

Ürün içeriği: 

*TR-SIĞIR DÖNER KEBAP, baharatlanmış, pişirilmiş ve dondurulmuştur.

İÇERİKLERİ: Dana eti, baharatlar, otlar, buğday unu, sofra tuzu, baharat extraktı, kereviz, sarımsak, hardalsoja proteini, yumurta akı tozu, aroma, şeker, maya ekstraktı, patates nişastası ve unu, dekstroz, asitliği düzenleyici: E331, E262 , stabilizator: (E450)

DE -RINDERHACKFLEISCH, GEWÜRZT UND VORGEGRILLT NACH KEBAB-ART, TIEFGEFROREN ZUTATEN: Rindfleisch , Gewürze und Kräuter, Weizenmehl, Salz, Gewürzextrakt, Sellerie, Knoblauch, SenfSojaproteinEiweißpulver, natürliches Aroma, Zucker, Kartoffelstärke , Kartoffelmehl, Hefeextrakt,Dextrose, Säureregulator: E331, E262 Stabilisator: (E450).

Not: 100gr pişmiş kebab elde etmek için 123gr çiğ kebab kullanılmıştır. -18 °C'den fazla olmayan bir sıcaklıkta saklayın (dondurulmus ¸ ürün). Sadece tamamen ısıtarak tüketin. Çözdükten sonra dondurmayınız.

Hinweis: 100 g dieses Produkts wurden aus 123 g Rindfleischspieß hergestellt. Bei einer Temperatur von nicht mehr als -18 °C lagern (Tiefgefrorenes Produkt). Nur vollständig durcherhitzt verzehren. Nach dem Auftauen nicht wieder einfrieren.

Kargo şekli: Nimet döneri sipariş ettiğinizde; izolasyonlu ve hijyenik özel kargo kutularıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Üretim yeri:  POLONYA

Bu Ürünle Beraber Satılan Ürünler