Boyun- Gerdan (Paketleme + - 500 gr) 1 Kg fiyatı

13,50 €
Nimet Kuşbaşı etlerimizle nefis çoban kavurma, hünkar beğendi, tas kebabı, orman kebabı, kuşbaşılı, güveç, alinazik, etli kuru fasulye, etli pilav, etli nohut, kuşbaşılı kaşarlı pide, et sote, patatesli etli yahni, sebzeli kuşbaşılı güveç, saç kavurma, çöp şiş, kuşbaşı etli taze bezelye, kuşbaşı etli taze fasulye, fırında kuşbaşı, patlıcan kaplama, mantarlı kuşbaşı, kuşbaşılı krep, etli soğan yahnisi, kuşbaşilı makarna, etli bamya, fodula kuşbaşı yemekleri ve daha neler neler hazırlayabilirsiniz..!

Hormonsuz Doğal Besi ve Şoksuz Helal Kesim yaparak ürettiğimiz Nimet Kuşbaşı Et Ürünlerimizi Almanya ve tüm Avrupa'daki tüketicilerimize; Avrupa Birliği Standartlarında ve Helal Gıda olarak sunuyoruz.
Sağlığınızı çok önemsiyoruz!.. Şoksuz Helal Kesim kadar; Doğal Besi'nin de önemli olduğunu ve hormonlu gıdaların sağlığımıza çok zarar verdiğini biliyoruz.
NİMET Kuşbaşı Etlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Besi şekli: merada yayılarak doğal beslenen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan elde ediyoruz. 
Avrupa’da DOĞAL BESİ / DOĞAL ET olarak tanımlanan hormonsuz bu etler; hormonlu etlere göre çok daha değerlidir.

Kesim şekli: İslami usullere göre şoksuz helal kesim yapıyoruz. Tüm kesimin başında firma temsilcimiz hazır bulunuyor.

Paketleme şekli: Nimet Taze Etleri hijyenik ortamda üretilip izolasyonlu et poşetleri içinde (elle veya hava ile temassız şekilde) 1 ve 5 kg'lık paketler halinde satışa sunulur. 
Kargo şekli: Nimet Taze Etleri'den sipariş ettiğinizde; soğuk tutucu ve hijyenik özel kargo kutularıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. 

Straforlu ve hijyenik bu özel kargo kutuları sayesinde etiniz bozulmadan size ulaşır.
Ayrıca kargo kutusunun içine, kutuyu 2 gün soğuk tutacak şekilde buz da yerleştiriyoruz.

Etiket üzerinde bilgi olarak: 

  • Kesim-Paketleme ve son satış tarihi
  • Kesim numarası
  • Mezbahanenin ismi, ruhsat numarası
  • Etin ağırlığı
  • 2 dilde ismi
  • HELAL logosu bulunmaktadır.

Üretim yeri:  AB ülkeleri

Açık ve Şeffafız: Üretim ve kesim aşamasında çok şeffafız. Dileyen müşterilerimiz üretim yaptığımız çiftlik ve kesimhaneyi yerinde görebilir. 

Sizi misafir etmekten onur ve mutluluk duyarız. 

Ürünün etiketi üzerindeki kare kodunu taratarak hayvanın besi şekli hakkında bilgi edinebilir ve kesim numarasını (Chargennummer) kutucuğa yazarak şoksuz helal kesimin videosunu izleyebilirsiniz.

Bu Ürünle Beraber Satılan Ürünler